004.CZ - Gay a lesbický internetový magazín - zdraví, prevence HIV-AIDS a STI, sexualita, rodina, partnerské vztahy, GLBT poradna, aktuality

Hlavní sloupec
Komentáře

ke článku: Můj manžel je homosexuál

(ze dne 00. 00. 0000, autor článku: -oth-)

Komentář ze dne: 22. 04. 2010 23:16:08
Autor: kopretina
Titulek: Co s tím?
Už nevím jak dál. Se svým přítelem jsem 7 let. Náš sexuální život byl první roky úplně super, ale poslední tři to děláme jednou za čas. Před rokem jsem zjistila, že chodí na gay stránky.
Začali jsme se o jeho problému, úplně otevřeně bavit. Ve třinácti letech byl u kamaráda, u kterého si pouštěli porno a skončili tak, že si navzájem vykouřili. Až do osmnácti vyhledával známosti přes chat s chlapmi. Spával s nima. Po vojně se zamiloval do ženy, se kterou byl asi dva roky. Rozešla se s ním, pak si našel další, se kterou se rozešel on. Pak jsme se potkali spolu. Je to láska,nedokážeme bez sebe být. Přítel je opravdu upřímný. Dokázal se mi svěřit se všemi problémy, které ho trápí. Náš sexuální život v posledním roce se omezil asi na 8 souloží s tím, že i když na to dojde, partner má obrovské problémy s erekcí, Tvrdí mi, že se mu to stává i při onanii, ať už při hetero či homo porně.Je fakt, že vykouří 40 cigaret denně a má náročné povolání.
každopádně chce po mně abych mu tolerovala sex s muži. Resp. navrhnul, že bychom si mohli vzít nějakého muže do trojky. Je to podle vás normální? Tvrdí, že mě miluje, že sex s chlapem ho neskutečně láká, ale nic víc si s muži nedokáže představit. Že i ty avantýry v minulosti probíhaly tak, že nikdy nedošlo na líbání, mazlení, protože se mu to hnusilo.. pro něj prý je vzrušující čistě jen mužský penis. Muže by milovat nedokázal, nedokáže si představit, že příjde domů a bude tam na něj čekat chlap. Jde mu jen čistě o sex, z ostatního by se pozvracel. V tomto všem mu opravdu věřím, v sexu a ve všem jsme k sobě vždycky byli a jsme upřímni.
Oba jsme zmatení a nevíme, co si o tom máme myslet, kždopádně, jak jsem psala, nechce mě opustit a život s mužem si ani v nejhorších snech nedokáže představit. Sex však ano....

Reakce na komentář
"Co s tím?"

Napište aktuální číslo dne v měsíci: 
Jméno (přezdívka): 
E-mail (volitelné): 
Titulek: 

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.
Maximální počet znaků v komentáři je 2000.


Je zakázáno vkládat do komentářů odkazy a reklamní sdělení.
Pravidla diskuzních fór na 004.cz zde

pravidla pro veřejnost odkazy rubriky posledních 100 komentářů
Komentáře 004
Není to s tou osobností nazýváno pansexualita? Problém je, že ty ...
(06.06. - 19:57)
A neznáš ani nikoho z jeho kámošů?
(01.06. - 01:55)
Ahoj, jestli chceš, chtěl bych porovnat. Myslím si že na tvůj věk...
(25.05. - 23:10)
Chci se zeptat je mi 14 let. Moje délka penisu při erekci je 20 c...
(21.05. - 12:37)
Bohužel, Facebook nemá. To už jsem si zjistil.
(20.05. - 22:51)
Novinky
anketa
Můj přítel/moje přítelkyně je věkem oproti mně:
Celkem hlasovalo: 32574
© 2001 - 2020 Code004 / | ISSN 1214-4452 | Inzerujte na 004.cz | Powered by phpRS |