Ahoj,
no, nevím, proč by mělo být vzácný, že 14ti letý kluk si UŽ ve 14 letech uvědomí, že je na kluky. Copak všechny děti žijí s neutrálním přístupem k ostatním pohlavím do patnáctého nebo jakého věku života? Myslím, že ne. Když dvanáctiletý kluk ví, že se mu líbí holky a má v tom 100% jasno, tak proč by jeho vrstevník nemohl mít 100% jasno, že se mu líbí kluci. Mýlím se? Tak kde je tedy ta hranice, kdy z minuty na minutu dosáhnu uvědomění - jsem homosexuál / jsem heterosexuál?
Kreos 08.08. 2002 - 01:34 << RE

Dovolil bych si reagovat na neustálé omýlání zákonnou hranicí pro pohlavní styk.

Cituji zde §242 tr.z: (1) Kdo vykoná soulož s osobou mladší než patnáct let nebo kdo takové osoby jiným způsobem pohlavně zneužije, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až osm let.

§75: Čin, jehož znaky jsou uvedeny v tomto zákoně, není trestným činem, jestliže je spáchán mladistvým a stupeň jeho nebezpečnosti pro společnost je malý.

§79: (1) Trestní sazby odnětí svobody stanovené v tomto zákoně se u mladistvých snižují na polovinu, přičemž však horní hranice trestní sazby nesmí převyšovat pět let a dolní hranice jeden rok.

Mladistvému, který tedy spáchal tr.č. §242 ods.1 tedy hrozí až čtyři léta vězení s dolní hranicí šesti měsíců. Je nutné podoknout, že pro trestnost činu mladistvého je potřeba, aby takový čin byl větší nebezpečnosti pro společnost než malé.

Je tedy zvykem, že patnáctiletému klukovi, který měl pohlavní styk se čtrnáctiletým, soud trest neuloží. Pokud by ho uložil, šlo by doslova o zneužití zákona. Naštěstí se připravuje zákon nový, kde by snad mohl být dnešní §242 trochu odstupňován.

Jinak, stránky super !! ))
snecik 05.09. 2002 - 22:29 << RE

Zdárek. Já taky ve 14 věděl, že sem na kluky, teda fakt se mi líběj, ale jsem dost romantickej typ. No kluka jsem ještě neměl a je mi 15. Chci zkusit sex s holkou-abych věděl o co de. Přijde mi to jako postačující perspektiva. Rád bych si už někoho našel. Nebo jen tak na pokecání, kdo ví...
dannewotny[zavináč]seznam[tečka]cz 29.09. 2002 - 17:37 << RE

Ahoj. Tak tohle už hledám jakou dobu :))
Je mi 14 a vím o sobě, že jsem gay. (Dokonce to o sobě vím ještě dýl :()
Jsem úplně na dně. Pořád si říkám, že proč zrovna já jsem ten ze 4%?
Já nechchi být na kluky. Sice už masturbuji při klučičím pornu z internetu, ale:
1.Strach, že na to někdo přijde (v rodině máme jeden společnej počítač)
2.Chci to už někomu říct, kdo by mě pochopil.
3.Líbí se mi strašně jeden kluk taky z 9. třídy, který po mě dřív koukal a mě se začal líbit, ale vidina toho, jak si na mě celá škola a učitelé budou ukazovat, že to je ten, co chtěl chodi s klukem, mě odrazuje.
4.Myslel jsem už i na sebevraždu :((
5.Chce se mi ze sebe *****...
6.Už nevím, jak dál. Kamarády nemám žádný, abych se svěřil (i když by to šlo těžko) a k psychologovi bych nešel. Už jen tohle napsat mi dalo dost rozhodování a naví kdybych to musel někomu říkat, tak bych se asi zbláznil.
PORAĎTE!
Prosím vás mnohokrát.......
Raději ne.... 02.03. 2003 - 16:39 << RE

Reakce na Raději ne.... 02.03. 2003 - 16:39
Ahoj !
Když mně bylo tolik co tobě tak jsem v téhle věci ještě neměl jasno jako ty, mně to čekalo tak o dva roky později. Tehdy jsem si všimnul že moje pohledy přitahují víc kluci než holky, moc jsem si to nechtěl připustit - říkal jsem si takové to "PROČ ZROVNA JÁ ?". Pamatuji se na jeden dost živej sen který mně tehdy pořádně vylekal ve kterém jsem si užíval sexu s mužem. Píšu ti to proto, že tehdy jsem tyhle svoje pocity vnímal jako svůj strašně velkej životní problém (asi jako ty dnes), teď je mi už víc než dvakrát tolik let a můžu ti odpřísáhnout že se to všechno dá zvládnou a že se dá krásně žít a můžou se ti líbit kluci nebo holky - na tom nezáleží.

No a teď pár "praktickejch" poznámek. Patlat se v tom proč právě ty seš gay nemá smysl, prostě to tak u někoho je. Pokud by sis ale ještě nebyl úplně jistej svojí orientací, i když píšeš že ano, tak máš ve svým věku čas si to v klidu ujasňovat, ale potlačovat svoje touhy je na nic protože se zase spolehlivě vynoří.
Teď k tvým bodům:
1. Když se nenecháš načapat u počítače přímo se staženejma kalhotama tak můžeš odhalení bránit tím že po každém použití počítače zameteš stopy: v menu Nástroje-Možnosti sítě internet v záložce Obecné klepneš na Odstranit soubory a na Vymazat historii, případně ještě v záložce Obsah klepneš na Automatické dokončování a pak na Vymazat formuláře.
2. Těžká věc, určitě na někoho ve svým okolí přijdeš, v tvým věku je asi opatrnost s tím komu se budeš svěřovat na místě. Svým způsobem jsi to ale už ventiloval tady a určitě si to přečetli lidé kteří se dokáží do tvých pocitů dostat, někteří ti i napíšou
3. Kluk ze školy kterej se ti líbí může bejt ten pravej ale taky nemusí. Já bych to na tvým místě zkoušel zrovna ve škole opatrně abych mohl vycouvat kdyby se ukázalo že jsem se spletl.
4.Vztah, sex a život tak obecně je výbornej i když seš na kluky, nakonec, věř že nejseš jedinej na světě. I kdyby nás bylo jen 4%, tak kolika kluků z vaší školy by se týkalo, 10-ti nebo 20-ti ? (nemusíš přepočítávat -:))
5. Pokud ti přinese potěšení přítomnost, komunikace, dotyky, mazlení a sex s klukem není to důvod abys o sobě takhle uvažoval, je uplně v pořádku sdílet s někým radost.
6. Kamarád se kterým budeš moct probírat takovýhle věci se určitě objeví, držím palce.
Pavel 05.03. 2003 - 12:26 << RE

Ahoj.Můžete mi prosím pomoct?
Je mi 14 let a rád bych se podíval na nějaké webové stránky.Někdo mi ale řekl,že se na těchto stránkách platí.
Ví někdo,jak se pozná,jestli se na té či oné stránce platí?Nerad bych,aby to zjistili rodiče z účtů.
Prosím poraďte mi,děkuji.
Libor 06.04. 2004 - 23:27 << RE

Reakce na Libor 06.04. 2004 - 23:27
Ne, buď bez obav, tyto stránky nemají placený přístup.
bodyia/redakce 004 06.04. 2004 - 23:34 << RE

Klid, pokud máš službu ADSL, nikdy po tobě nikdo nemůže chtít nic platit. pokud máš modem přes pevnou linku, je to složitější, ale většina stránek je neplacenejch.
Qhard 01.05. 2004 - 22:29 << RE

Náhodou jsem se dostal na tyto stránky a mylně si vykládáte zákon. Soulož dle TZ je pohl. akt mezi mužem a ženou. Ve vašem případě tedy o souloži v tr. právu není místo. Ale obávám se, že TZ je ve vašem případě ještě tvrdší.
sir 06.09. 2004 - 23:28 << RE